FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Jeżeli posiadasz wiedzę o atrakcyjnym kuponie rabatowym, wyprzedaży lub promocji której nie znalazłeś na naszej stronie serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem za pośrednictwem drogi emaliowej: info.bonon@gmail.com

Twój News zostanie sprawdzony przez nasz zespół i maksymalnie w ciągu 2h opublikowany. Podziel się wiedzą i pomóż innym użytkownikom dokonywać tańszych zakupów.
Zespół bon-on.pl będzie niezmiernie wdzięczny za pomoc w ulepszaniu naszej oferty kuponów.

W dwóch słowach : Kochamy zakupy! Nasz zespół składa się z wytrawnych poszukiwaczy kodów, rabatów, promocji, zniżek. Internetowe zakupy to dla nas najlepsze z najlepszych rozwiązanie, nie trzeba wychodzić z domu a można cieszyć się zakupami.
Prowadzona przez nas strona internetowa jest aktualizowana codziennie, nasz zespół dba o to by znalazły się tam najgorętsze oferty.
Jesteśmy częścią MS Ventures, daje nam to duże zaplecze wiedzy i doświadczenia w działaniach online.
Sprawdź co mamy do zaoferowania.

Nasi poszukiwacze ofert:

Monika Jakobowska

Najnowszy członek zespołu dołączyła do nas w Listopadzie 2014 roku. Osoba odpowiedzialna za relacje z partnerami oraz optymalizację naszego kuponowego serwisu. Prywatnie miłośniczka ciekawej treści oraz unikalnych rozwiązań. Totalna kociara szmuglująca do biura swojego Szarusia.

Ewa Różańska

Prawdziwa poszukiwaczka promocji, miłośniczka zakupów i znawczyni kategorii modowych. Odpowiedzialna za aktualną bazę kuponów na portalu bon-on.pl. Dołączyła do firmy w kwietniu 2014 roku. Standardowo opowiada o nowych butach i torebkach…. Jest chyba najlepszą użytkowniczką, jak coś zobaczy musi to kupić. Nasze officowe słoneczko.

Adam Wysocki

Wszystkowiedzący Adam. Osoba, która tworzy naszą stronę czyli Web developer, pomaga nam budować unikalną wartość naszego portalu. Podwalina firmy – człowiek na którym wszystko się opiera i wszystko się zaczęło. Techniczne serce firmy.

 

Zakupy to nasza pasja. Doskonale wiemy jaką dają przyjemność dobrze wydane pieniądze. Dlatego kolekcjonujemy, zbieramy i publikujemy aktualne kody rabatowe, zniżki i wyprzedaże.

Pragnąc otrzymać atrakcyjną zniżkę na wybrane produkty, należy odszukać odpowiedni kupon w naszej bazie. Kupony należy zastosować przy składaniu zamówień w sklepach internetowych.

Baza kodów rabatowych na Bon-on.pl jest aktualizowana codziennie przez zespół naszych poszukiwaczy. Wykorzystanie bazy rabatów ze strony Bon-on.pl jest darmowe i zapewnia przyjemność z zakupów.

Każdy zakup online może nieść  za sobą oszczędności. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również wersję mobilną, która oszczędza nie tylko pieniądze ale również cenny czas. Spróbuj wygodnego wyszukiwania za pomocą swojego smartphona lub tabletu.

Jeżeli chcesz zaoferować swoim bliskim niezwykły i unikalny prezent w postaci niezapomnianego przeżycia jak np. jada quadem, skok na bungee, lot balonem lub relaksacyjny masaż, porównanie aktualnych propozycji rynkowych znajdziesz w zakładce PREZENTY.

Największą przyjemność dają przecież zakupy atrakcyjnych prezentów dla bliskich.

Serdecznie zapaszmy do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki niemu otrzymasz ciekawe kody rabatowe, propozycje cenowe i wyprzedaże bezpośrednio na swoją skrzynkę email. Ponieważ cenimy twoje członkostwo i czas pełen newsletter wysyłamy raz w tygodniu unikając niepotrzebnego przeładowania skrzynki pocztowej. Zapraszamy do rejestracji tutaj.

W zależności od potrzeb klienta oferujemy trzy możliwości aktywnego wyszukiwania kuponów rabatowych w naszym portalu bon-on.pl Zgodnie z tym, wyszukiwania kuponów rabatowych można dokonać przy pomocy:

1. Nazwy sklepu

Jeżeli zaplanowali już Państwo zakupy w danym sklepie internetowym, zawsze warto sprawdzić czy nie obowiązuje w nim jakiś atrakcyjny kupon rabatowy. W tym celu należy kliknąć na zakładkę SKLEPY i wybrać interesującą nas firmę z wyświetlającej się alfabetycznej listy. Co więcej można również skorzystać z pola wyszukiwania widocznego na głównej stronie serwisu.

2. Kategorii produktowej

Wszystkie kupony rabatowe widniejące na stronie są podzielone również ze względu na kategorie produktowe. Wyróżniamy 12 głównych kategorii produktowych jak np. Moda, Sport, Dom i Ogród, Motoryzacja, Podróż etc. Kategorie te dzielą się, dla wygody użytkownika, na podkategorie.

Jeżeli wiec wiedzą Państwo jakiego produktu szukają wyszukiwanie jest zdecydowanie ułatwione.

3. Okresu ważności

Łowcą aktualnych promocji, wyprzedaży i kodów rabatowych polecamy częste i systematyczne sprawdzanie zakładki Kupon Dnia. Tam można znaleźć najbardziej aktualne kody z krótkim terminem ważności. To tam właśnie można upolować najciekawsze promocje.

Jeżeli posiadasz aktualną promocje lub kod rabatowy i chcesz się nim podzielić z naszymi użytkownikami zapraszamy do kontaktu na: info.bonon@gmial.com

Po dokonaniu poprawnej selekcji sklepu lub kategorii opisanej tutaj.
Znajdujesz interesujący Cię kod rabatowy lub wyprzedaż i klikasz na pasek SPRAWDŹ KUPON RABATOWY lub ZOBACZ WYPRZEDAŻ.
Następnie zostajesz przekierowany automatycznie na stronę z wyprzedażą lub widzisz kupon rabatowy, którego wartość powinieneś wkleić w koszyku zakupowym pod czas zakupów na stronę danego sklepu.
Następnie możesz się cieszyć się zredukowaną ceną.
Jeżeli ten proces wydaje Ci się nie zrozumiały zapraszamy do obejrzenia całego procesu w zakładce Krok po kroku.